Obserwatorzy

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Zielono mi.

 Kobietki moje kochane jeżeli któraś z Was chce się zapisać na Święta i Sylwka to proponuje już się zgłosić bo ilość terminów jest ograniczona

Dziś na pierwszy rzut macie
akryl na formie z cyrkoniami Swarovskiego.

Teraz czas na zmianę pazurków z kamuflażowych na akryl z żelem na naturalkach. Moja stała klientka uwielbiająca zieleń. Lubię takie odważne klientki. 
Odrost jakieś 3 tygodnie.

Poniżej macie efekt naszej pracy, a właściwie kołeczka zrobione farbkami ( zieloną i białą ). Biała farbkę nałożyłam żeby uzyskać delikatny efekt 3D.

Podoba się ?


Kolejne dwie fotki to to co już widziałyście chyba ze 100 razy :) , ale warto dodać bo mimo wszystko, że tak samo wyglądają teoretycznie to każda klientka ma takie swoje wyjątkowe. Nigdy nie wyjdą takie same :)


 Proszę bardzo po lewej piękne i 2 tygodniowe odrosty mojej I.
Muszę ją niestety ochrzanić za obżeranie skórek i namiętne ich skubanie. 

TAK !!! MUSIAŁAM TO ZROBIĆ PUBLICZNIE.

Od razu wygląda lepiej kiedy się nimi zajęłam prawda ?


Takie na zakończenie.
 Proszę bardzo prezentuje śnieżek zatopiony w żelu na naturalkach. Żeby było bardziej żywo dodałam wzorki farbkami akrylowymi. Delikatne, ale kolorowe.
Tak poza tematem u mnie wszystko w najlepszym porządku. Studia pełną parą, kolokwia, zaliczenia, konspekty i raporty rosną jak grzyby po deszczu. Nauki może nie ma tak dużo, ale pisaniny jest multum. Wydaje majątek na ksero i wykruki... ; / A to podobno studia dzienne... bezpłatne... Taaaaa, jasne...

Zbliża się Gwiazdka i Sylwester, trzeba pomyśleć nad jakimś ubrankiem nadającym się na rodzinne eventy.

Kiss. ;)

13 komentarzy:

 1. Publiczny opierdziel za obgryzanie skórek, co za wstyd! cudne te pazury, ale te moje najlepsze oczywiscie, buziakii :*

  OdpowiedzUsuń
 2. te zielono-białe kółka bardzo oryginalne :) konspekty nauczycielskie ? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak takie lekcyjne. po kolei trzeba pisac co mowie uczniom. jakie wykonujemy ćwiczenia. takie wesoła twórczość własna ;p

   Usuń
 3. ta czcionka jest lepsza ;p słuchaj jakich zelów uzywasz do naturalnej płytki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do naturalnych używam calcium jakiejś firmy z USA:)

   Usuń
 4. hej, pisałas kiedyś, że jesteś studetnką biologii i chemii i chyba jetes jedyna osoba, która moze mi pomóc. mam zadane pewnie zadanie w których chodzi o to, że pewne geny wywołują nowotwór piersi. tzn mutacja któregoś z tych genów może wpłynąć na rozwoj nowotworu i owe mutacje można wykryć podczas testu genetycznego. I teraz pytanie: czy, kiedy i dlaczego kobiety powinny poddać się takim badaniom? Mogłabyś pomóc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. poddawać się mogą praktycznie od urodzenia ponieważ nasz genom się nie zmienia. Zazwyczaj poddają się około 20 roku życia :) Powinny się poddawać ponieważ w przypadku znalezienia takiej mutacji można odpowiednio wcześnie wykonać mastektomie.

   Usuń
  2. Dziękuję, nawet nie wiesz jaka jestem wdzięczna! :) mam tylko ostatnie pytanie: przyczyna raka szyjki macicy jest wirus brodawczaka ludzkiego. Obecnie istnieją szczepionki., lecz warunkiem przyjecia i jej skuteczności jest dziewictwo, czyli brak wcześnijeszego stosunku. I pytanie: Czy warto się szczepić czy nie?

   Usuń
  3. Coż, ja ekspertką nie jestem, więc może niech wypowie się autorka bloga, ale... jeśli mogę pomóc to osobiście napisałabym, iż niewarto. szczepionka nie ma udowodnionej skuteczności, zawiera aluminium, wywołuje szereg skutków ubocznych itd. Koncerny farmceutyczne chcą po prostu na niej zarobić.

   Usuń
  4. Dokładnie Martyna. Wyjęłaś mi to z ust :)

   Usuń
 5. A cóż to za raporty piszesz? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. z chemii nieorganiczej i ogolnej.droga przez mękę, ale dało się przetrwac :)

   Usuń

http://thegirl90210.blogspot.com/