Obserwatorzy

sobota, 21 lipca 2012

Powoli, ale do przodu.

 Na początek powinnam was przeprosić za taką długą nieobecność, ale za to macie dużo nowości, wzorków, nawet jakiś makijaż i fryzura się znajdzie. :) To jak? wybaczycie mi nieobecność ? ;p


 Odrost jakieś 2- 3 tygodnie. I zmieniłyśmy je na te poniżej. Jak już widać to kamuflaż a na serdecznym i kciuku pozłotko  do zdobień. Niektórzy myślą, że to jest takie normalne np od czekolady. Jednak nie, to nieprawda. Ono jest bardzo delikatne do tego stopnia, że nie czuć czy trzyma się je w palcach. Można nin uzyskać na prawdę ciekawy efekt.


 A tutaj uzupełnienie żelu na naturalkach. Różowy żel.

 Ostatnio szperałam po domu w poszukiwaniu starego srebra. Nawet sporo się tego uzbierało. Poszłam do jubilera gdzie skupują taki złom i dostałam do wykorzystania 55 zł. Kupiłam sobie za to dwa pierścionki. Ten okrągły jest sztuczny, ale też ładny. Ładne pierścionki ?


Poniżej makijaż na szybko. Chwilowo wena mnie dopadła. Kamuflaż na szablonie.Wczoraj byłam na spotkaniu klasowym z gimnazjum i przed wyjściem cudowałam z fryzurą. Na początku wyszło to co widać powyżej, ale stwierdziłam, że jakoś nie będzie mi pasować do stroju więc założyłam chustkę i związałam włosy i kitkę.
Pod spodem macie w bonusie moje zdjęcie w kurtce ratownika medycznego. Podoba się ? :)


5 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie kochanie :*

  OdpowiedzUsuń
 2. a gdzie taka kurtkę dorwałaś? :D pięknie:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdańszczanka24 lipca 2012 11:31

  Jakie ładne te pierścionki :) ale chyba lubujesz się w takich dużych srebrnych bez cyrkonii prawda? :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj tak. coś do cyrkonii w pierscionkach nie moge się przemoc. a jak juz cyrkonie to tylko jedna duza :)

   Usuń

http://thegirl90210.blogspot.com/