Obserwatorzy

niedziela, 25 marca 2012

Fimo.


French akrylem bek kamuflażu. Uzupełnienie po dwóch tygodniach. Do tego brokat multikolor i złota holograficzna trawka, a na serdecznym mała cytrusowa niespodzianka- fimo :. Przykryte żelem, nabłyszczone i oliwka na skórki.
14 komentarzy:

 1. ciekawe :d fimo to jakiś nowy styl w robienu paznokci?

  OdpowiedzUsuń
 2. dlugo sie trzymają?
  werr

  OdpowiedzUsuń
 3. fimo to rodzaj takich gumowych ozdób weszly do użytku już jakis czas temu :) a czy długo się trzymają pazurki no powiem tyle ze to zalezy od naturalnej plytki, ale ten czas wacha się w czasie od 3 tygodni nawet do półtora miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 4. to naturalki?

  OdpowiedzUsuń
 5. to naturalki?

  OdpowiedzUsuń
 6. one byly przedłużone na formie o 3 mm a teraz w trakcie uzupelnienia spiłowałyśmy te przedłużenie więc w tym momencie jest to akryl z żelem na naturalnym pazurku :)

  OdpowiedzUsuń
 7. orzeźwiające :D mam pytanie, ostatnio słyszałam , że zwykłe lakiery szkodzą płytce. Czy to prawda? Bo jakoś mi się wierzyć nie chcę, więc pomyslałam, że zapytam eskperta ;)
  Alijca

  OdpowiedzUsuń
 8. akurat o tm, że zwykle lakiery szkodza płytce to nie slyszalam :) za to zawsze warto przed malowanie odtluscić pazurki zmywaczem nawet jesli nei ma lakieru. Potem nałozyć przezroczysty lakier lub jakąs baze pod lakier, a potem dopwiero kolor. W ten sposob unikniesz zabarwienia pazurkow od ciemnych lakierów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki ;) przed wczoraj pomalowałam swoje pięęknym rudym kolerem, a dziś rano patrzę już jest odpryśnięty na serdecznym, a lakier nie jest byle jakiej firmy. Może zatem to natłuszczanie tuż przed malowaniem pomoże?

  OdpowiedzUsuń
 10. kochana... nie natłuszczacznie a odtłuszczanie :) trzeba zmyć po prostu brud z pazurków i kurz. najlepiej to jeżeli masz swoje naturalki to zmyj je zmywaczem z acetonem- szybciej paruje i wysycha :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fakt.. Pomyliło mi się. Zawsze kepuję z acetonem, bo aceton generalnie ma zastosowanie do rozpuszczanie m.in. tłuszczy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. no widzisz :) takie niby oczywiste ale ludzie o tym zapominają :D

  OdpowiedzUsuń
 13. nie do końca oczywsite ;) ja np o acetylenie i jego właściwościach nie dowiedziałam się ze szkoły (a na tym głownie opiera się swoją wiedzę) ba, nawet w szkole nie było o nim mowy, a myślę że to ważne :D

  OdpowiedzUsuń
 14. acetonie* zawsze mi się mylą te nazwy :d

  OdpowiedzUsuń

http://thegirl90210.blogspot.com/