Obserwatorzy

wtorek, 14 lutego 2012

Zakupy


Proszę bardzo oto tipsy kolorowe :) Są półprzezroczyste. Już zdążyłam je wypróbować i stwierdzam, że jeżeli dobrze się zamaskuje kolorowa kieszonkę to są doskonałym zamiennikiem farbek do barwienia liqidu.
Oliwka o zapachu ananasa, cudo :) aż zjeść się chce.


Może zdjęcia nie są zbyt dobrej jakości, ale coś tam widać... Złoty holograficzny jest piękny, cyrkonie niebieskie już wypróbowałam i mam już kilka kolorów z tego rodzaju i są super. Kupiłam też złoto- niebieski pyłek i niebieski pyłek oraz brokat. Jest jeszcze folia opalizująca na różowo i zielono. Postaram się o lepszą jakość zdjęć tych brokatów. :)


Standardowo jak skończą się formy- trzeba kupić kolejne. Tym razem wybrałam takie dwustronne przystosowane do różnego rodzaju płytki. Nie byłam do nich przekonana, ale ostatnio zrobiłam pazurki Mamie i przydała się ich dwustronność ponieważ mają z jednej strony większe wgłębienie, a z drugiej strony część, którą wkłada się pod paznokieć jest bardziej płytka.

Kupiłam jeszcze pilnik z gradacją 80/80. Zawsze je kupuje- wytrzymałe są. Do tego jeszcze bloczek matujący- tym razem niebieski. 


Przepraszam z jakość zdjęć postaram się o lepsze. Zrozumcie to, proszę :D

4 komentarze:

 1. bardzo profesjonalnie :)) zakupy udane! :D ale nawet sobie nie wyobrażam ile Cię to musiało kosztować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak ide do hurtowni to zostawiam najmniej 100 zł. Za same formy daje 45 zł :)

   Usuń
  2. ale zwraca Ci się chociaż z robienia szponków innym? możesz polecić jakąś dobrą hurtownię?

   Usuń
  3. hmmm ja kupuję w Toruniu w hurtowni. Nazywa się New Comer.

   Usuń

http://thegirl90210.blogspot.com/